JACK RUSSELL TERRİER

Ana Sayfa

Jack Russell Terrier Yavru

Jack russell terrier yavruları Jack Russell Amerikan Köpek Kulübü tarafından yakın zamanda tanınmıştır. Bu küçük, sağlam yapılı ve atletik köpek Tilki Terrieri'nin daha az rafine haline benzemektedir. Jack russell yavruları en az % 51'i beyaz olmak kaydı ile özellikle baş ve kuyrukta kızılımsı siyah, ten rengi ve kahverengi lekeler görülür. Jack russell yavruları kafatası kulak arasında genişçedir ve buruna doğru sivrilir. Alın çıkıntısı belirgin; ancak çok keskin değildir. Burun siyah ve gözler koyu renkli ve badem şeklindedir. V şeklindeki kulaklar öne doğru kıvrıktır. Jack russell yavruları esnek bir vücuda ve ortalama bir insanın elleriyle kavranabilecek nispeten dar bir göğse sahiptir. Bu onun avın peşinden kovuklara girmesine yardımcı olur. Kesik kuyruğu sırtta dik taşınır.

  

SATILIK JACK RUSSELL TERRİER YAVRULARI

     
     
     
     
     
 
 Jack Russell Terrier Yavrularımızın güncel durumlarını görebilmek için Facebook : Jack Russel Yavruları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

köpek dünyası google köpek dünyası twitter köpek dünyası facebook köpek dünyası instagram köpek dünyası linkedin köpek dünyası pinterest

köpek dünyası logo

KÖPEK DÜNYASI

 (0532) 343 80 41