FRANSIZ BULLDOG YAVRULARI

Fransız Bulldog

FRANSIZ BULLDOG; Fransız Bulldog yavrusu, literatürdeki adı ile French Bulldog Aktif, zeki, ağır kemikli ve güçlü, yumuşak postlu orta ve küçük yapıda olan bu çocuk sevgilisi yavrular, mükemmel aile köpeğidir. Çocuklarla vakit geçirmeyi ve onlarla iletişim kurmayı çok severler.  Çocuklarla iyi anlaşırlar, adaptasyon kolaylığı olan, iyi birer arkadaştırlar. FRANSIZ BULLDOG YAVRUSU, sevecen, akıllı, hassas, basit ve korkusuzdur. Vefalı olması ile bilinir; yüzü kızgın gibi görünür ancak aksine mutlu bir karakteri vardır. Fransız bulldog yavruları İhmal edildiklerinde davranış bozuklukları gösterebilirler sahipleriyle geçirdikleri zamanlarda çok mutlu olurlar. Fransız Bulldogları aktif, oyunsever ancak çok fazla gürültücü değildir.

FRANSIZ BULLDOG,  literatürdeki ırk ismi Fransız bulldog yavru, iri, yuvarlak uçlu, dik ve yarasa benzeri kulakları ile güçlü, küçük bir Bulldog'dur. Kare düz kafası İngiliz Bulldog kadar iri ve gösterişli değildir. Alın yuvarlaktır. Omuz yüksekliği köpeğin genel yapısı dengeli olduğu sürece önemli değildir. Omuz yüksekliği genelde omuzdan kuyruğa kadar olan uzunlukla aynıdır. Omuz kısmı kuyruk kısmına göre daha geniştir. Yumuşak, kısa ve bakımı kolay kürkü kaplan desenli, sarı, beyaz ve bu renklerin kombinasyonunda olabilir. Derisi dokununca hoş bir his verecek şekilde yumuşak ve gevşektir. Çıkık iri gözleri koyu renklidir ve dişler alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır.


     
     
     
     
     
     
     
     
 

Fransız Bulldog yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Fransız Bulldog Yavruları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

FRANSIZ BULLDOG YAVRULARI

 

 

 

 

 Yavru Köpek Danışmanı

Tayfun Hoca

 (0532) 343 80 41

 

etiketler : FRANSIZ BULLDOG - fransız bulldog yavru - satılık fransız bulldog yavruları  - french bulldog yavru