ALMAN KURDU YAVRUSU

ALMAN KURDU YAVRUSU

Alman kurdu yavrusu ; Alman kurdu, gösterişli, dengeli ve güçlü bir köpektir. Ülkemizde, Alman kurdu düşük bel, kızıl renkli ve K9 olarak tarif edilir. Alman kurdu yavrusu, Pas rengi ve kahve rengi ile siyah ya da tamamen siyah olabilir. Burun her zaman siyahtır. Alman kurdu, hafif fakat güçlü bir kemik yapısıyla sağlam, adaleli ve hafif dikdörtgen bir vücut yapısı vardır. Alman kurdu, başı vücudu ile orantılı olmalıdır. Hafif konveks bir alnı vardır. Güçlü makas ısırışı ile kapanan dişleri, vücutla birleşen yeri geniş ve uca doğru sivrileşen dik ve öne bakan kulakları vardır (Altı aydan küçük yavrularda hafif öne kıvrık olabilir) Gözler badem şeklinde, koyu renkli ve zeki ifadelidir. Tüylü kuyruğu neredeyse yere kadar iner. Alman kurdu ırkının ön bacaklar ve omuzlar adaleli, baldırlar güçlü ve sağlamdır. Yuvarlak ayakları sert tabanlıdır. Uzun veya kısa tüylü olabilirler.


     
     
     
     
     
     
     
     

Alman kurdu yavrusu güncel durumlarını görmek için Facebook : Alman kurdu yavrusu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Alman kurdu özellikleri 

Alman Kurdu; Alman kurdu literatürdeki ismi ile Alman Çoban Köpeği, Alsatian olarak da tanınır. Alman kurdu gösterişli, dengeli ve çok güçlü bir köpektir. Ülkemizde, Alman kurdu düşük bel, kızıl renkli olarak tarif edilir. Pas rengi ve kahve rengi ile siyah ya da tamamen siyah olabilir. Burun her zaman siyahtır. Hafif fakat güçlü bir kemik yapısıyla sağlam, adaleli ve hafif dikdörtgen bir vücut yapısı vardır. Başı vücudu ile orantılı olmalıdır. Hafif konveks bir alnı vardır. Güçlü makas ısırışı ile kapanan dişleri, vücutla birleşen yeri geniş ve uca doğru sivrileşen dik ve öne bakan kulakları vardır (Altı aydan küçük yavrularda hafif öne kıvrık olabilir) Gözler badem şeklinde, koyu renkli ve zeki ifadelidir. Tüylü kuyruğu neredeyse yere kadar iner. Ön bacaklar ve omuzlar adaleli, baldırlar güçlü ve sağlamdır. Yuvarlak ayakları sert tabanlıdır. Uzun veya kısa tüylü olabilirler.


     Köpek Dünyası, merkezimizde üretimi yapılan diğer, yorkshire, maltese, alman çoban K9, rottweiler, golden, jack russel, terrier, pekinez, boxer, husky, samoyed, chow chow, labrador, cane corso, pointer, setter, kurzhaar, drahthaar ve bunlar gibi 150 ye yakın ırk yavrusu hakkında güncel bilgi almak  için  Facebook : köpek dünyası sayfamızdan güncel bilgi  alabilirsiniz. 

Damızlık köpeklerimiz ve satışa sunulan yavru köpeklerimiz sürekli veteriner kontrolü altında olup, bölgesel periyoduna uygun olarak aşı uygulamaları yapılmış, onaylı pet pasaportları çıkartılmış ve chipleri (isteğe bağlı) takılmış durumdadır. 
22 Yıllık güven, hizmet ve kalite anlayışı ile, Merkezi  Bursada bulunan tesisimizden, Türkiye'nin her noktasına aynı gün içinde ırk ve sağlık garantili gönderme imkanı...

 

Köpek Dünyası

 (0532) 343 80 41

etiketler : alman kurdu, alman kurdu yavrusu